Výučbový program

Aktuality:

1. Aktualizácia výučbového programu (2009)

2. Prezentácia výučbového programu v predmetoch podniková ekonomika a účtovníctvo pre vybranú skupinu žiakov obchodnej akadémie v Rožňave sa uskutoční v dňoch 5. - 9. mája 2008

3. Sústredenie PREZENTÁCIA VÝUČBOVÉHO PROGRAMU PODNIKOVÁ EKONOMIKA A ÚČTOVNÍCTVO pre pozvané stredné odborné školy - obchodné a hotelové akadémie sa uskutoční v termínoch:

1. termín 12. - 13. máj 2008    Zoznam účastníkov

2. termín 14. - 15. máj 2008    Zoznam účastníkov

Cieľovou skupinou sú učitelia odborných predmetov účtovníctva a podniková ekonomika a žiaci 3. ročníka. Cieľom sústredenia je prezentácia a overenie výučbového programu v uvedených odborných predmetoch a jeho využitie vo vyučovacom procese.

Výučbový program bol vytvorený učiteľmi Obchodnej akadémie v Rožňave v rámci projektu spolufinancovaného z ESF.

4. V magazíne pre rozvoj regiónov €uroRegióny (1/2008) je publikovaný článok, ktorý opisuje hlavný cieľ a výstupy projektu.

Kvalita odbornej prípravy a vzdelávania

Európsky sociálny fond Obchodná akadémia Rožňava